SG73S1JTTD3400F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3400F
JLCPCB Part #
C4111862
Description
-55℃~+155℃ 200mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS