SG73S1JTTD3400D
MFR.Part #
SG73S1JTTD3400D
JLCPCB Part #
C4047516
Description
-55℃~+155℃ 200mW 340Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS