SG73S1JTTD3301F
MFR.Part #
SG73S1JTTD3301F
JLCPCB Part #
C4017621
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS