SG73S1JTTD31R6F
MFR.Part #
SG73S1JTTD31R6F
JLCPCB Part #
C3963568
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS