SG73S1JTTD3163F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD3163F
JLCPCB Part #
C4076632
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS