SG73S1JTTD3161D
MFR.Part #
SG73S1JTTD3161D
JLCPCB Part #
C4092588
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS