SG73S1JTTD305G
MFR.Part #
SG73S1JTTD305G
JLCPCB Part #
C4199850
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS