SG73S1JTTD301G
MFR.Part #
SG73S1JTTD301G
JLCPCB Part #
C3940744
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS