SG73S1JTTD3003D
MFR.Part #
SG73S1JTTD3003D
JLCPCB Part #
C4288646
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS