SG73S1JTTD2R70F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R70F
JLCPCB Part #
C4061734
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS