SG73S1JTTD2R32F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R32F
JLCPCB Part #
C4028516
Description
-55℃~+155℃ 2.32Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS