SG73S1JTTD2R2G
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R2G
JLCPCB Part #
C4047759
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS