SG73S1JTTD2R26F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R26F
JLCPCB Part #
C4158448
Description
-55℃~+155℃ 2.26Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS