SG73S1JTTD2R21F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2R21F
JLCPCB Part #
C4125631
Description
-55℃~+155℃ 2.21Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS