SG73S1JTTD28R7D
MFR.Part #
SG73S1JTTD28R7D
JLCPCB Part #
C4150537
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS