SG73S1JTTD2742D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2742D
JLCPCB Part #
C4148802
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS