SG73S1JTTD2740D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2740D
JLCPCB Part #
C4279847
Description
-55℃~+155℃ 200mW 274Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS