SG73S1JTTD2700F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2700F
JLCPCB Part #
C4553039
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS