SG73S1JTTD2673F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2673F
JLCPCB Part #
C4346289
Description
-55℃~+155℃ 200mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS