SG73S1JTTD2612F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2612F
JLCPCB Part #
C4260354
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS