SG73S1JTTD2493F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2493F
JLCPCB Part #
C4331674
Description
-55℃~+155℃ 200mW 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS