SG73S1JTTD244G
MFR.Part #
SG73S1JTTD244G
JLCPCB Part #
C3933114
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS