SG73S1JTTD240G
MFR.Part #
SG73S1JTTD240G
JLCPCB Part #
C4025429
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS