SG73S1JTTD2401F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2401F
JLCPCB Part #
C4246348
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS