SG73S1JTTD2400F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2400F
JLCPCB Part #
C4188855
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS