SG73S1JTTD2373F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2373F
JLCPCB Part #
C4553228
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS