SG73S1JTTD2371D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2371D
JLCPCB Part #
C4111404
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS