SG73S1JTTD2370D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2370D
JLCPCB Part #
C3929998
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS