SG73S1JTTD2320D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2320D
JLCPCB Part #
C4233087
Description
-55℃~+155℃ 200mW 232Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS