SG73S1JTTD222G
MFR.Part #
SG73S1JTTD222G
JLCPCB Part #
C3997456
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS