SG73S1JTTD2103F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2103F
JLCPCB Part #
C3985067
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS