SG73S1JTTD2102F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2102F
JLCPCB Part #
C4249514
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS