SG73S1JTTD2101F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2101F
JLCPCB Part #
C3922461
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS