SG73S1JTTD20R0F
MFR.Part #
SG73S1JTTD20R0F
JLCPCB Part #
C4136518
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS