SG73S1JTTD2052D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2052D
JLCPCB Part #
C4011399
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS