SG73S1JTTD202G
MFR.Part #
SG73S1JTTD202G
JLCPCB Part #
C4071044
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS