SG73S1JTTD2002F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2002F
JLCPCB Part #
C4275654
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS