SG73S1JTTD2001D
MFR.Part #
SG73S1JTTD2001D
JLCPCB Part #
C4141835
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS