SG73S1JTTD1R80F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1R80F
JLCPCB Part #
C2483138
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS