SG73S1JTTD1R13F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1R13F
JLCPCB Part #
C4004170
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS