SG73S1JTTD1R10F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1R10F
JLCPCB Part #
C3920435
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS