SG73S1JTTD19R6D
MFR.Part #
SG73S1JTTD19R6D
JLCPCB Part #
C4229329
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS