SG73S1JTTD1823D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1823D
JLCPCB Part #
C4326902
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS