SG73S1JTTD1803F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1803F
JLCPCB Part #
C4198493
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS