SG73S1JTTD1780F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1780F
JLCPCB Part #
C4064765
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS