SG73S1JTTD165G
MFR.Part #
SG73S1JTTD165G
JLCPCB Part #
C4205541
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS