SG73S1JTTD15R8D
MFR.Part #
SG73S1JTTD15R8D
JLCPCB Part #
C4299019
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS