SG73S1JTTD1581F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1581F
JLCPCB Part #
C4173388
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS