SG73S1JTTD1503D
MFR.Part #
SG73S1JTTD1503D
JLCPCB Part #
C4192549
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS