SG73S1JTTD14R0F
MFR.Part #
SG73S1JTTD14R0F
JLCPCB Part #
C3994124
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS